יום טוב לבחורות

בלוג סקס בנושא שירותי מין בתשלום והזמנת נערות ליווי

נערות ליווי

איך לשפר את חיי המין שלכם 

איך לשפר את חיי המין שלכם

כל גבר תמיד רוצה לשפר את חיי המין שלו. בין אם אתם מוצאים פורקן עם בחורות מזדמנות ובין אם יש לכם בת זוג. תמיד אתם רוצים להפוך את החוויה לנעימה וטובה יותר. להלן כמה עצות פשוטות שעושות את ההבדל.

  1. הכל בתחתונים – מסתבר שגברים רבים אינם מבינים עד כמה התחתונים מגרות את האישה. גברים רבים אולי משקיעים בהופעה החיצונית אבל בכל הנוגע לתחתונים הם פשוט אסון. בדיוק כפי שאתם אוהבים לראות את הבחורה בהלבשה תחתונה סקסית ומגרה, כזו הנראית כמו אריזת המתנה של גוף האישה, כך גם הנשים. גם האישה התחתונה רוצה לראות את הגבר שלה בתחתונים סקסיות.  אז בפעם הבאה שאתם מגיעים לדייט עם תחתונים של סבא, דמיינו איך תרגישו עם הבחורה תגיע עם תחתונים של סבתא…
  1. אל תפחדו ללמוד – אנחנו הגברים לפעמים כל כך בטוחים בעצמינו וחושבים שאנו מספר 1 במיטה. ומי שהעניק לנו את תואר הזיין מספר 1 זה בעצם אנחנו בעצמינו. אבל האמת שאנו לא יודעים איך האישה מרגישה כי לנו אין וג‘ינה. אז לפעמים כדאי להיות צנועים וללמוד איך לעשות את הדברים הנכון. למשל תוכלו למצוא באינטרנט מדריכים בהן נשים מלמדות אתכם איך לעשות את זה נכון. ואם אתם רוצים ניסיון מעשי מבלי להתפדח מול החברה, אתם גרים בהרצליה ? לכi לאיזו דירה דיסקרטית או הזמינו איזו נערת ליווי בהרצליה. לא יודעים איפה להזמין ? לחצו כאן לדוגמא לאתר שירותי ליווי כזה … תנו לנערת ליווי ללמד אתכם איך לעשות זאת נכון. 
  1. מגבונים לחים – רוב הגברים יגידו שאחרי שהם משפריצים יחסי המין הסתיימו ולא מעניין אותם כלום. מצידם אפשר לשכב לישון ושכל המיטה תתלכלך בכתמי הזרע שלהם. יופי, אבל נשים לא חושבות ככה. נשים מעוד יעריכו אם לאחר הסקס תשלפו מייד מגבונים לחים ותאפשרו להן או תעזרו להן לנגב את הגוף והפנים מהזרע. 
  2. יש לכם כריות – עבור הגברים כריות זה בשביל לשים את הראש ולישון. והאמת שגם לא מעניין אותי יותר מידי הנוחות של הכרית. ובכל הנוגע לסקס, כאשר אנחנו למעלה מצידנו לזיין על הרצפה. אבל תחשבו על האישה שרוצה נוחות. 3-4 כריות במיטה יכולות לאפשר לתמוך בגוף בתנוחות שונות. גם נוח לאישה וגם משפר את התנוחות.