יום טוב לבחורות

בלוג סקס בנושא שירותי מין בתשלום והזמנת נערות ליווי

נערות ליווי

התועלות הבריאותית שבמציצה

לקבל מין אוראלי זו אחת ההנאות הגדולות ביותר עבור הגבר. אם היינו כותבים על זה לפני 25 שנה, יתכן כי גברים רבים היו מתלוננים כי האישה לא בעניין. קשה לדמיין את השינוי שעברנו, היום מציצה זה MUST. אבל למרות זאת ישנן כמה נשים שהן לא ממש בעניין. חלק מהגברים משלימים אם זה, חלק מחפשים את הפתרון אצל נערות ליווי בחיפה, ואחרים מנסים לשכנע את האישה.

אם האישה שלכם לא ממש בעניין, אולי כדאי שתספרו לא את הדברים הבאים. אולי היא תחשוב באור חדש על הנושא. ואם היא בעניין, אז זה רק ייתן לה עוד סיבות לעשות את מה שהיא אוהבת.
כל אישה משקיעה הון בטיפוח היופי. הן תמיד מחפשות את כל האנטי איג‘יינג וכל מה שיעזור להן לשמור על מראה העור ולטפח את עצמן. אבל אם עד היום הן חיפשו זאת בסניפי הפארם וחנויות הקוסמטיקה, אולי הן מחפשות זאת רחוק מידי. אולי זה נמצא ממש כאן בחדר המיטות.
איננו ממציאים משהו חדש, עוד בכתבים ההינדים העתיקים מדובר על כך שהנשים השתמשו בנוזל הזרע של הגבר לצורך טיפוח העור והשער! אך האם הייתה זו סתם אמונה חסרת בסיס? אולי אפילו רעיון שהגברים הכניסו לראשן של הנשים?

בשביל להבין האם ישנן תועלות בנוזל הזרע, עלינו להבין מה מכיל נוזל הזרע. מסתבר שנוזל הזרע עשיר במינרלים חשובים. יש בו ברזל, סידן, זרחן, ויטמין C, אבץ ואפילו תכונות אנטיביוטיות. ואלו בדיוק הדברים שהנשים משלמות עליהן הון בכל מיני תכשירים קוסמטיים. ועכשיו אפשר בחינם ותוך כדי הנאה זוגית, אז למה לא.

אבל זה עוד לא הכל. שמעתם על כל מיני אביזרים אשר נועדו לספק אימון לשרירי הפנים ולמתוח את העור? במקום לקנות אביזרים מגוחכים, אפשר לעשות זאת באופן טבעי. 20 דקות מציצה ביום ועור הפנים יראה נהדר.

ואם יש עוד דבר שנשים תמיד טרודות ממנו, זה המשקל שלהן. לא… איננו אומרים שמציצה שורפת קלוריות (למרות שהסקס שאחריה יכול לשרוף לא מעט קלוריות). אבל המציצה מביאה להפרשת ריר בפה, דבר המסייע למערכת העיכול ומפחית את תחושת הרעב.