יום טוב לבחורות

בלוג סקס בנושא שירותי מין בתשלום והזמנת נערות ליווי

נערות ליווי

למה אנו אוהבים לראות סלבריטאים ערומים

הפעם לא באנו לדבר אתכם על זיונים או דירות דיסקרטיות בפתח תקווה. הפעם באנו לדבר אתכם על תמונות וגם סרטי סקס של סלבריטאים ידועים. איננו מדברים על כוכבי הפורנו, אנו מדברים של שחקנים, זמרים וכל מיני סלבס שאינם עוסקים בפורנו.

למרות שאינם עוסקים בפורנו, כמו כולנו הם לפעמים מצלמים את עצמם ערומים ואולי אפילו מקיימים יחסי מין. ולפעמים הסרטים הללו דולפים אל הרשת, שם הם משותפים בכל מיני אתרים וקבוצות וואטסאפ וזוכים לפופולריות רבה. הם עד כדי כך פופולריים עד שרבים גם משתמשים בטכנולוגיות המחשב על מנת לזייף אותם.

אך מה העניין הגדול שלנו בתמונות של סלבס?

קודם כל באופן טבעי יש לנו עניין בסלבס. התקשורת תמיד שמה אותם בראש החדשות ואנו כל הזמן שומעים עליהם. עד שאנו מתרגלים שכל מילה שהם אומרים וכל דבר שהם עושים צריך לעניין אותנו. הם גם הופכים דמות לחיקוי.

אנו רוצים לדעת עליהם הכל, אך כל עוד הם אינם שחקני פורנו, ישנו איזה מסך שחוצץ בינינו ואיננו מקבלים תמונת מבט אינטימית לחייהם. וזה מה שמעורר לנו את הסקרנות לדעת עוד עליהם. למשל אם זו זמרת כוסית, לכל גבר יש לפעמים את המחשבות איך נראה הכוס שלה או איך נראה הישבן שלה מתחת לבגדים. ואז שאנו שומעים שתמונות דלפו לרשת אנו רצים לחפש אותן.

כאשר ישנן תמונות של סלבריטאיות ערומות, זו איזו שבירה של הכללים וזה מעורר אצלנו סקרנות טבעית.

כולנו אוהבים לראות פורנו טבעי ואמתי, כזה שאנשים עושים בבית. אלו הן קטגוריות שבפני עצמן זוכים לפופולריות רבה. וכאשר מדובר בסלבס שתי הנישות הללו מצטלבות. מצד אחד אלו הם גם הסלבס שאנו תמיד צמאים למידע עליהם, ומצד שני זהו פורנו אותנטי.

גם לא ניתן להתעלם מכך שהסלבס הם בדרך כלל בעלי מראה חיצוני אטרקטיבי. זה פחות או יותר מה שהפך אותם לסלבס בתרבות שלנו. לכן באופן טבעי יש לנו עניין לראות אותן, אנו יודעים מראש שהן אטרקטיביות. רק עכשיו נדע איך העניינים נראים בדיוק מתחת לבגדים.

ובשורה התחתונה אנו יכולים להסתכל על תמונותיהן ולהרגיש כי נשבר מחסום האינטימיות בינינו.