יום טוב לבחורות

בלוג סקס בנושא שירותי מין בתשלום והזמנת נערות ליווי

נערות ליווי

תפיסות מוטעות לגבי נערות ליווי

לפעמים אנשים המבלים עם נערות ליווי חושבים מדוע הבחורות הללו בכלל בחרו במקצוע הזה. אנו מבינים את התהיות שלכם, אבל איננו ממליצים להציק לנערות ליווי בירושלים עם שאלות שכאלו. כבדו את פרטיותן ושמרו על כבודן.

אבל בהחלט יתכן שאתם שואלים את עצמכם שאלות שכאלו בגלל תפיסות מוטעות לגבי השירות. חשוב להדגיש כי נערות ליווי הן אינן זונות. זונות מעניקות שירותי מין לגברים, ואך ורק שירותי מין. ולמען האמת גם לא מספקים באמת…
נערות ליווי מעניקות שירותים באיכות וברמה גבוהה. יתכן שיהיו בהם יחסי מין, אך לא רק, אך ישנה מעטפת שלמה מסביב. זונה רק רוצה שהלקוח יגמור מהר וילך, ואילו נערת הליווי חושבת על החוויה שהיא מעניקה לגבר. היא תוודא שהוא מרגיש טוב ושנעים לו לבלות איתה. היא תעניק לו עיסוי גוף נעים ותאפשר לו להשתחרר ולהרגיש נינוח. ובמידה והגבר רק רוצה חברה נעימה להפיג את הבדידות, או מישהי שתתלווה איתן לאירועים – נערת הליווי תעניק לו זאת בשמחה. זונות יעיפו אתכם מכל המדרגות אם תבקשו לצאת איתן לאירוע. והאמת שגם ממש לא תרצו…

נערות הליווי מעניקות לגברים הנאה, תשומת לב וחום נשי – את זה הגברים מעריכים ועל זה הם משלמים. אם אלו יהיו אך ורק יחסי מין, אנו מבטיחים לכם כי לא תיהנו באותה הצורה. והרמה הגבוהה של השירות היא גם הסיבה מדוע הן מצליחות להגיע לרמת הכנסה גבוהה.

אם זונה רוצה להרוויח כסף, עלייה לעשות סקס כמו מכונה, עוד גבר ועוד גבר כמה שיותר מהר. לעומת זאת נערת ליווי אשר רוצה להרוויח כסף עושה זאת בצורה שונה – היא פשוט מגבירה את תשומת הלב האישית והזמן שהיא מקדישה לכל גבר. כך שני הצדדים מרוויחים.

במהלך העבודה נערות הליווי זוכות לפגוש אנשים מעניינים, וגם תנאי העבודה נוחים. נערות רבות יכולות לעבוד מביתן, זוהי בעצם המשמעות של דירות דיסקרטיות בירושלים. יש להן גמישות בשעות והן יכולות גם לעבוד מכל מקום בעולם. זוהי הסיבה מדוע אתם פוגשים נערות ליווי מכל מיני מדינות, הן פשוט עובדות ומטיילות.