יום טוב לבחורות

בלוג סקס בנושא שירותי מין בתשלום והזמנת נערות ליווי

נערות ליווי

מה משפיע על עלויות שירותי הליווי 

עלויות שירותי ליווי

גברים הצורכים שירותי מין באופן קבוע, בוודאי מודעים לכך שישנם הבדלי מחיר בין השירותים. איננו מדברים אך ורק על הבדלים בין הארץ לחו“ל; אפילו אם תחפשו נערות ליווי בתל אביב ואז ברמת גן או בת ים (2 ערים במרחק מספר דקות נסיעה מתל אביב) אתם צפויים למצוא מחירים שונים. אז מה בעצם משפיע על העלויות של שירותי הליווי?

המיקום – בכל תחום שבו תסתכלו תמיד תוכלו לראות כי המחירים בערים הגדולות הם יותר יקרים. הסיבה לכך היא יוקר המחיה בערים הגדולות. ומהבחינה הזו נערת ליווי ברמת גן אינה שונה מעורך דין ברמת גן. השכירות שלהם והוצאות המחיה יותר גבוהות, והדבר בא לידי ביטוי גם בעלות השירותים. ואם אתם הולכים למקומות בהם עלויות המחיה יותר נמוכות, כמו למשל מדינות מזרח אירופה, אתם עשויים למצוא מחירים יותר זולים. 

מראה חיצוני – לכל גבר ישנו טעם אחר. אך ישנן נערות ליווי בעלות מראה חיצוני מעולה המושך את רוב הגברים. כאן בעצם נכנס לפעולה חוק ההיצע והביקוש. ככל שהנערה יותר סקסית, כך יש לה יותר ביקוש והיא יכולה לגבות יותר עבור השירותים שלה. 

גיל וניסיון – אין קשר ישיר בין גיל וניסיון לבין העלויות. הסיבה לכך היא שזהו עניין סובייקטיבי. יכול להיות שגבר אחד ירצה נערה צעירה וחסרת ניסיון ויסכים לשלם על כך יותר. ואילו גבר אחר לא יגלה שום עניין בנערה שכזו. באופן כללי נערות גילאי 25-30 נמצאות בפסגת הקריירה שלהן וישנו ביקוש רב לשירותיהן. לכן המחירים שלהן עשויים להיות יותר גבוהים. הדבר יכול להשתנות בין תרבויות – ישנן תרבויות בהם יעדיפו את המבוגרות והבשלות, וישנן תרבויות בהן יעדיפו צעירות. 

אינטליגנציה – זונות יש בשפע. כלומר בחורות שכל מה שיש להן להציע זה את גופן. אך גברים מוכנים לשלם הרבה יותר עבור נערות ליווי אינטליגנטיות המעניקות להן חברה נעימה. לגברים אין עניין בזונות מעבר לעניין המיני, אך נערות ליווי הן בהחלט נערות אשר בסיטואציה אחרת יכלו להיות בנות זוג או ידידות. 

בקשות מיוחדות – לא לכל גבר ישנם צרכים מיניים רגילים. ישנם גברים הדורשים דברים מאוד מיוחדים, חלקם לא ממש מקובלים על נערות הליווי. באופן כללי נערות הליווי זורמות ועושות הכל על מנת לספק את הגבר. אך שירותים מסוימים עשויים להיות בתוספת תשלום.