יום טוב לבחורות

בלוג סקס בנושא שירותי מין בתשלום והזמנת נערות ליווי

מדריך סקס

איך להגיד לבת הזוג מה אתם אוהבים במיטה

להגיד לבת הזוג מה אתם אוהבים במיטה

תקשורת היא דבר חשוב מאוד בכל הנוגע לסקס ובחיים בכלל. ובמסגרת התקשורת עלינו גם לשאול את בני הזוג מה הן אוהבות במיטה, ולצפות שהן ישאלו אותנו את אותו הדבר. זוהי לא חייבת להיות שאלה ישירה, אך לפחות רצון אמתי להכיר את הצרכים המיניים של בן/בת הזוג. 

במקרים רבים מתמזל מזלנו ואנו זוכים לבת זוג אשר שואלת את השאלה באופן ישיר. ישנם גברים שאינם מנצלים את ההזדמנות ונותנים איזו תשובה כללית – קצת מהכל… אני אוהב שמוצצים לי… נו תהיו רציניים. זוהי לא תשובה רצינית. התשובה קצת מהכול לא עוזרת בשום דבר. ולגבי מציצות, די ברור לאישה שאתם אוהבים מציצות, כך שהתשובה שלכם לא בעלת ערך. נו, זה הרי ידוע לכולם שגברים רבים מתביישים אפילו מבת הזוג שלהם בכל מה שקשור לסקס.

אז לפני שאתם שולפים תשובה מהמותן, קחו נשימה ותחשבו קצת. זהו הזמן לפרט קצת יותר לגבי הצרכים המיניים שלכם. כמובן שלא חייבים לשים את כל הדברים על השולחן החל מהרגע הראשון. היכרות אינטימית בין בני הזוג היא דבר שלוקח זמן לפתח אותו. 

מה לעשות כאשר בת הזוג אינה משתפת פעולה

זה נחמד כאשר בת הזוג מגלה עניין בצרכים המיניים שלכם, אך לא בטוח שהתשובה שלכם תמצא חן בעיניה. בהחלט יתכן שהדברים שאתם אוהבים הם אינם הדברים שהיא אוהבת. במקרה הטוב היא תגלה פתיחות לפחות לנסות. זוהי כבר סוגיה אחרת שלא נדבר עלייה. אך עליכם לעשות זאת בצורה שתהפוך את על החוויה לרגועה ונעימה ולא תיצור רתיעה. זה יכול להיות קצת מורכב, אבל ברגישות הנכונה זה אפשרי. 

אבל אם בת הזוג אינה מעוניינת בדברים שאתם מעוניינים, יש לכבד זאת. אם תלחצו עליה יותר מידי זה רק יפגע ביחסי המין. מצד שני איננו אומרים לכם לדכא את הצרכים המיניים שלכם. תוכלו מידי פעם לחמוק ולהזמין נערת ליווי בתל אביב (או בכל אזור אחר, מה זה משנה) ולקיים יחסי מין כפי שאתם באמת רוצים. נערות הליווי בדרך כלל מגלות גישה פתוחה יותר לגבי יחסי המין. סביר להניח שיש להן נכונות לנסות יותר דברים, או שהן כבר ממש מנוסות בדברים שאתם רוצים לנסות. כך תוכלו להוריד את הלחץ מבת זוגכם וגם לממש את הצרכים המיניים שלכם.